درباره ما


شرکت نمایه پردازان پندار واقع در پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، بعنوان شرکت خلاق که در معاونت علمی ریاست جمهوری به ثبت رسیده ، فعالیت خود را در حوزه آی تی شروع نموده است.این شرکت با بکارگیری متخصصین و کارشناسان خبره علوم کامپیوتر در حوزه های مختلف، دارای توانمندی بالقوه است.فعالیت های اصلی ما طراحی و پیاده سازی اتوماسیون های اداری و سامانه های تحت وب ، انواع اپلیکیشن ، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، همچنین سئو می باشد. شرکت نمایه پردازان پندار قادر است، تا با بهره گیری دانش روز به کسب و کار ها کمک کند تا در فضای مجازی فعالیت های خود رابه نحو مطلوب و چشمگیر توسعه دهند. ماقادریم ضمن پیاده سازی فرآیندهای کسب وکار، از منابع و سیستم های کاری شما در فضای وب و شبکه، نگهداری و پشتیبانی نماییم.

به طور کلی ما برای پیاده سازی و نگهداری همچنین توسعه هر نوع کسب و کاری در فضای مجازی آمادگی کامل داریم. شرکت نمایه پردازان پندار در اواخر سال 1397 اولین استارتاپ خودرا تحت نام – راش فیلم – راه اندازی کرده است.

راش فیلم اولین و تنها آرشیو آنلاین فیلم خام در ایران است. راش فیلم قادر است در آینده نزدیک نیاز تولیدکنندگان ویدئو را به منابع آرشیوی شخصی و از هم گسیخته بی نیاز کند. راش فیلم با هدف توسعه منابع اصلیِ تامینِ محتوای ویدیوی، سهم وب فارسی از محتوایِ ویدیویی را افزایش دهد. مهمترین ماموریت ما انجام پروژهای محوله با بهترین کیفیت و قابلیت در زمان مقرر با هزینه ای منطقی است.

ما مصمم هستیم تا متعهدانه وظایف خود را به نخوی شایسته به انجام رسانیم..

ست-شرکت-نمایه-پردازان-پندار

راش فیلم